You are here
Home > Zdrowie > Kłopoty ze snem w czasie ciąży

Kłopoty ze snem w czasie ciąży

poduszka ciążowa

Ciąża jest momentem szczególnym w życiu każdej kobiety. Młoda mama z niecierpliwością oczekuje narodzin potomka. Jednakże jest to również czas w którym organizm kobiety zmienia się, co może prowadzić do dolegliwości bólowych, złego samopoczucia, a także ogólnego dyskomfortu. Jak poradzić sobie w tej sytuacji? Z całą pewnością z pomocą przyjdą nam poduszki ciążowe.

Poduszka ciążowa w trosce o mamę i dziecko

Poduszka ciążowa została w taki sposób stworzona przez specjalistów, aby uznać można ją było za najwyższej jakości a przede wszystkim najbezpieczniejszy gadżet dla kobiety oczekującej dziecka. Z całą pewnością warto więc wybrać produkt z najwyższej półki, posiadający odpowiednie certyfikaty. Dzięki temu będziemy mieli pełne przekonanie, że poduszka nie jest podróbką, która nie tylko nie pomaga, ale wręcz może pogłębić problemy zdrowotne w ciąży. Poduszka ciążowa, aby w pełni mogła spełniać swoje zadania musi być przede wszystkim odpowiednio dobrana dla kobiecego ciała i jego potrzeb. Więcej o doborze poduszki przeczytasz w PORADNIKU.

Poduszka idealnie pasująca do każdej sylwetki

Poduszka ciążowa aby w pełni wypełniała swoje zadania musi być idealnie dopasowana do kobiecej sylwetki ciała. Na rynku mamy ogromną ilość modeli, kształtów i długości, co sprawia, że wybór poduszki dla osoby, która nie jest w tej dziedzinie specjalistom, może okazać się zadaniem kłopotliwym. Warto więc poradzić się profesjonalistów i wybrać poduszkę, która idealnie będzie pasować dla naszego ciała i spełniać wszystkie jego potrzeby.

Poduszki ciążowe to poduszki długie, co sprawia, że górną część umieszcza się pod głową, zaś dolna znaleźć powinna się pomiędzy kolanami. Dzięki temu poduszka wspiera całe nasze ciało. Odciąża kręgosłup, zapobiega bólom nóg, a także opuchliźnie. Poduszka wspiera również rosnący brzuszek i pozwala przyjąć wygodną w czasie snu pozycję, dzięki czemu rano budzimy się w pełni sił i wypoczęci.

Poduszka ciążowa praktyczna dla opieki nad dzieckiem

Kiedy dziecko przyjdzie na świat nie oznacza to, że poduszka ciążowa staje się zbędna. Jest ona idealna do karmienia malucha a także zapewnienia mu bezpieczeństwa w łóżeczku. Sprawdza się również w czasie nauki siadania, a także jest znakomitą i przytulną maskotką dla dziecka.

Dodaj komentarz

Top