You are here
Home > Zdrowie > Poduszka Bambini – idealny komfort dziecka

Poduszka Bambini – idealny komfort dziecka

sissel poduszka

Każdy rodzic, który troszczy się o rozwój dziecka, doskonale zdaje sobie sprawę, że najistotniejszą kwestią jest zdrowie malucha. O stan ten należy zadbać nie tylko w ciągu dnia, mając na uwadze zdrowe odżywianie, ale również adekwatny, zdrowy i w pełni komfortowy sen. Jak zadbać o kręgosłup malucha, już od pierwszych chwil jego życia?

Czynniki, które wpływają na zdrowie kręgosłupa

Najważniejszym czynnikiem, który wpływa na prawidłową postawę u dziecka jest sen, czyli poprawna postawa ciała i zdrowe plecy. Tym samym warto zatroszczyć się o prawidłowy wypoczynek dziecka w czasie snu. W wielu przypadkach nie wystarczy więc zastosowanie zwykłej poduszki. Pomimo, że panuje przekonanie, że im miększa jest poduszka, tym wygodniej nam się śpi, wcale nie jest to prawdą. Poduszka powinna być odpowiednio dobrana do potrzeb dziecka. Musi zapewniać mu nie tylko prawidłowe ułożenie kręgosłupa, ale również bezpieczeństwo. Więcej o doborze poduszek przeczytasz w PORADNIKU.

Poduszka ortopedyczna w odpowiedzi na dziecięce potrzeby

W odpowiedzi na potrzeby każdego dziecka, powstała nowoczesna i innowacyjna poduszka ortopedyczna. Sissel Bambini to wysokiej jakości poduszka, która to wszechstronnie dba o kręgosłup i prawidłową sylwetkę dziecka. Dlaczego warto wybrać najlepszą obecnie na rynku poduszkę Sissel Bambini?

Bambini to innowacyjna poduszka stworzona z myślą o dzieciach. Jej kształt jest wynikiem długoletnich badań i doświadczeń, dzięki czemu w pełni realizuje wszystkie potrzeby malucha. Dodatkowo poduszka wypełniona jest materiałem unikalnym, o bardzo wysokiej jakości. Materiałem tym jest pianka visco–elastic, inaczej pianka z pamięcią. Dzięki swym zaletom i właściwością pianka idealnie dostosowuje się do naturalnej krzywizny kręgosłupa. Dzięki temu odciąża szyję i zawsze zachowuje optymalną pozycję ciała. Bez względu na to, jaką pozycję przyjmie twoje dziecko w czasie snu, pianka szybko dostosuje się do niej i idealnie będzie oddziaływać na cały kręgosłup.

Poduszka polecana jest nie tylko w profilaktyce zdrowego kręgosłupa dziecka, ale również wówczas kiedy leczy się ono ortopedycznie. Wówczas to możemy mieć pewność, że maluch otrzyma odpowiednie wparcie.

Dodaj komentarz

Top