You are here
Home > Dieta > Niesamowita przyprawa

Niesamowita przyprawa

liść laurowy

Istnieje pewna ogólnodostępna przyprawa, która posiada szereg niezwykłych  właściwości tak bardzo pożądanych przez większość kobiet. Co najważniejsze, każda z „potrzebujących” ma ją na wyciągnięcie ręki we własnej kuchni. Niezwykłe właściwości liścia laurowego nie są tak rozpowszechnione w naszym kraju jak suplementy diety wszelkiej maści. Różnica w cenie jest nieporównywalna. Jest to antidotum na większość naszych problemów na każdą kieszeń.

Właściwości liścia laurowego

Liść laurowy ma działanie moczopędne- działa niemal tak dobrze jak stara dobra Furagina. Oprócz tego niszczy bakterie i grzyby, zmniejsza ryzyko chorób serca czy cukrzycy. Właściwości liścia laurowego warto szczególnie docenić w okresie jesienno- zimowym, gdyż okłady z naparu skutecznie zwalczają suchy kaszel a nawet zapalenie oskrzeli. Jest również nieocenionym wsparciem z wypadającymi włosami i łupieżem. Każda z nas marzy o burzy zdrowych, gęstych włosów. Lekarstwo na to możemy dostać w osiedlowym sklepie. Płukanka z liścia laurowego pobudza pracę mieszków włosowych i przyspiesza ich wzrost. Jedną z istotnych jego cech jest działanie rozgrzewające.

 

Na co pomaga?

Świetnie sprawdza się w walce z bólem stawów a nawet reumatyzmem. Pod tym względem ma działanie niczym „żółty krem z apteki”. Ta cudowna roślina pomoże też każdej kobiecie zrealizować marzenie o szczupłej sylwetce. Przyprawa ta ma zbawienny wpływ na tempo naszego metabolizmu, jak również odtruwanie go z niebezpiecznych toksyn. Warto wspomnieć, iż liść laurowy koi nasze nerwy i niweluje stres, który niejednokrotnie jest przyczyną częstego podjadania.

Dodaj komentarz

Top